ŘEDITELSKÉ VOLNO NA ZŠ

29/09/2023
Školní družina

Dobrý den vážení rodiče,

dovoluji si vás informovat, že jsme z provozních a organizačních důvodů vyhlásili na 29. 9. 2023 ředitelské volno, které se však nijak nedotkne provozu mateřské školy nebo školní družiny.

Obědy budou automaticky odhlášeny všem dětem základní školy, mimo ty které nám nahlásíte do ŠD.

Prosím rodiče družinových dětí (1.-3. třída), aby nejdéle do 22.9.2023 potvrdili zájem o školní družinu v tento den, a to na e-mail milena.novackova@zsdubne.cz. Sdělte nám prosím předpokládaný čas a způsob odchodu Vašeho dítěte ze ŠD.  Družina bude probíhat v nové budově základní školy. Přijďte prosím nejdéle v 7:25 hod. Po dohodě není problém otevřít ranní družinu od 6.30 hod.

S přáním všeho dobrého,

Ing. Petra Voborská,

dočasný statutární zástupce školy